nasze spa

Podaruj prezent idealny

filozofia spa

Sekret życia tkwi w poszukiwaniu piękna. - Oskar Wilde

Pałac Bielawa SPA wskrzesza czar secesji i jej wyrafinowany styl z końca XIX wieku. Wyciszonej tonacji towarzyszą nowoczesne akcenty oraz innowacyjne, zaawansowane technologie XXI wieku. Naszym celem jest zapewnienie Gościom nie tylko komfortu psychofizycznego, ale również doznań estetycznych – inspiracji płynących z ponadczasowego piękna.
Dzięki stylowej aranżacji, przy odprężającej muzyce, wśród blasku świec i zapachu lawendy, aromatu olejków pomarańczy i drzewa sandałowego, pod opieką naszych terapeutów osiągniesz równowagę i wewnętrzny spokój oraz odkryjesz swoje niepowtarzalne piękno i harmonię ducha i ciała. 

etykieta spa

Pierwszy raz w naszym spa? Prosimy o zapoznanie się z naszą etykietą spa. Razem zadbajmy, by pobyt w Pałacu Bielawa Spa był wyjątkowy i niezapomniany.
Zapraszamy! Uczestniczenie w Twojej odnowie będzie dla nas przyjemnością.

Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć.

- Éric-Emmanuel Schmitt

menu spa

W naszym Spa znajdziesz m.in. specjalistyczny gabinet podologiczny i zdrowych paznokci; stanowisko do mycia i masażu skóry głowy, gabinet zabiegów na twarz, gabinet medycyny estetycznej, laseroterapii oraz osocza bogatopłytkowego, gabinet do zabiegów z użyciem specjalistycznego sprzętu, gabinet masażu, gabinet do lewitacji w ciepłych wodach nuvola oraz gabinet do holistycznych zabiegów na ciało, a także wanny do kąpieli leczniczo-detoksyfikujących.

Pragniemy, by każdy z naszych gości – niezależnie czy spędzi u nas godzinę, weekend czy cały tydzień – poczuł się lepiej i zauważył efekty naszych zabiegów.

baseny i jacuzzi

Basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi w postaci bąbelków i masaży podwodnych. Basen z cieplejszą wodą, jest przystosowany do terapii Watsu. Podwodne głośniki zapewniają niespotykane wrażenia akustyczne. Trzynastometrowy basen sportowy z chłodniejszą wodą do pływania.

Jacuzzi to niewielki basen z hydromasażem. Jest wyposażony w dysze doprowadzające sprężone powietrze, system podgrzewania i filtracji wody. Temp. wody wynosi ok. 34°C.

Baseny i jacuzzi czynne
codziennie od 8 do 22

łaźnia parowa

Temp. 40-55°C, wilgotność powietrza dochodzi do 100%.
Przemęczenie, codzienne nerwy, zanieczyszczenie powietrza, wody i żywności – wszystko to nie pozostaje bez wpływu na zdrowie człowieka. Wizyta w łaźni parowej pozwoli wyeliminować skutki przemęczenia, pomoże usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie i zapewni relaksację.

Chętnie korzystamy z łaźni parowej, bo ciepło i wilgotne powietrze działają na nas niezwykle kojąco. Dodatkowo zachęcamy do stosowania peelingów lub glinek terapeutycznych dostępnych u nas podczas seansów.

Łaźnia parowa czynna
codziennie od 17 do 22,
w sobotę od 12 do 22

sauna fińska

Prawdziwa fińska sauna jest niezrównanym doświadczeniem i koniecznością dla wszystkich. W równym stopniu oczyszcza duszę i ciało. W saunie powietrze ogrzewane jest przez gorące, równomiernie rozmieszczone kamienie. Ściany pomieszczenia wykonane są z drewna, a zalecana temperatura wynosi 90-110°C. Gorące i suche powietrze powoduje obfite pocenie się. Para wytwarzana poprzez oblewanie gorących kamieni wodą, korzystnie jonizuje powietrze, co zgodnie z fińską tradycją ludową zapobiega zmęczeniu, nerwowości i niepokojowi.

Sauna fińska czynna
codziennie od 17 do 22,
w sobotę od 12 do 22

strefa lodu i prysznic wrażeń

Strefa lodu. Wytwornica lodu oraz beczka z zimną wodą zapewnią całkowite schłodzenie po seansie w saunie.

Prysznic wrażeń. Prysznic z trzeba programami do wyboru. Deszczownica o różnym natężeniu i temperaturze wody wspomagana chromoterapią i aromaterapią: tropikalna burza, arktyczny deszcz, bryza polarna.

UWAGA - strefa schładzania chwilowo nieczynna