menu spa

Podaruj prezent idealny

O TERAPII REGENERIS
Zabiegi wykorzystujące osocze bogatopłytkowe (m. in. Regeneris) polegają na podaniu osocza w skórę w celu jej stymulacji i regeneracji. Zabieg ten nazywany jest Autologiczną Odnową Komórkową (ACR – Autologus Cellular Regeneration), ponieważ regeneracja komórek skóry zachodzi dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych. PRP zawiera znaczną ilość czynników wzrostu, które stymulują fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu, wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych) oraz aktywują komórki macierzyste. Procesy te prowadzą do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Terapia PRP daje spektakularny efekt w terapii anty-aging.

WSKAZANIA
- oznaki starzenia skóry: zmarszczki, fałdy, bruzdy, kurze łapki, zapadnięta skóra, zmniejszona gęstość skóry - skóra zmęczona, wysuszona, słabo napięta - niejednolity koloryt skóry - wypełnienie blizn po trądziku - w celu przyspieszenia procesów gojenia i regeneracji po zabiegach

PRZECIWWSKAZANIA
- leczenie antykoagulantami
- choroby krwi
- nowotwory
- ciąża

PRZEBIEG ZABIEGU
Zabieg polega na pobraniu krwi pacjenta do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w wirówce. W ciągu kilku minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe PRP, które jest bazą do wykonania zabiegu. Zabieg można poszerzyć o podanie fibryny, również pozyskiwanej z własnej krwi. Tak przygotowane PRP, zawierające czynniki wzrostu, podaje się w postaci iniekcji z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii punktowo pod skórę twarzy, szyi, dekoltu, rąk i innych obszarów wymagających rewitalizacji lub liniowo, wzdłuż zmarszczek lub fałdów skóry.
Zabieg PRP można połączyć z innymi zabiegami medycyny estetycznej takimi, jak: peelingi, mikrodermabrazja czy zabiegi laserowe.

EFEKTY
- rewitalizacja, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry
- poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
- remodeling włókien kolagenowych
- poprawa ukrwienia, dotlenienie i odżywienie skóry
- wygładzenie zmarszczek i fałd
- wolumetryczna terapia biostymulująca komórki skóry
- przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej
Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Efekty zabiegu postępują stopniowo wraz z odbudowującymi się włóknami kolagenowymi.
Pierwsze efekty zabiegu Regeneris widoczne są po dwóch-czterech tygodniach.

BEZPIECZEŃSTWO
Osocze bogatopłytkowe jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta, co gwarantuje brak ryzyka działań niepożądanych. Nie ma ryzyka reakcji uczuleniowej. Zabieg jest całkowicie bezpieczny.

O ZABIEGU
Botoks to preparat stosowany głównie do usuwania zmarszczek mimicznych. Mechanizm działania polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, przez co uzyskujemy rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie skóry. Wstrzyknięcie niewielkich dawek oczyszczonej postaci toksyny botulinowej typu A likwiduje i zapobiega zmarszczkom mimicznym wywołanym przez kurczenie się mięśni twarzy.

WSKAZANIA
- wygładzenie/usuwanie zmarszczek między brwiami, tzw. „lwich” zmarszczek
- usuwanie zmarszczek poprzecznych czoła
- usuwanie zmarszczek wokół oczu („kurze łapki”)
- usuwanie zmarszczek powieki dolnej, wokół ust, na brodzie, szyi

PRZECIWWSKAZANIA
- choroby z zaburzeniem przewodnictwa nerwowo-mięśniowego
- stosowanie leków powodujących relaksacje mięśni
- miejscowe infekcje skóry
- ciąża i okres karmienia
- zaburzenia krzepnięcia

PRZEBIEG ZABIEGU
Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy bardzo cienkiej igły, wstrzykuje precyzyjnie odmierzone jednostki toksyny botulinowej w ściśle określonych miejscach. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane jest lekkie nakłucie. Prawie natychmiast po zabiegu można wrócić do pracy lub innych zwyczajowych czynności.

EFEKTY
Zmarszczki mimiczne ulegają znacznemu wygładzeniu. Pożądany efekt, w zależności od wieku i stanu skóry, uzyskuje się w ciągu 3-12 dni od zabiegu. W celu osiągnięcia najlepszego, zdrowego wyglądu bez efektu „maski”, ewentualna dodatkowa iniekcja preparatu wykonywana jest podczas wizyty kontrolnej w ciągu 10-14 dni od zabiegu. Efekty zabiegu utrzymują się średnio od 4 do 8 miesięcy.

Modelowanie kości policzkowych, poprawa owalu twarzy

O TRERAPII WOLUMETRYCZNEJ
Wraz z wiekiem dochodzi do zmniejszenia ilości podskórnej tkanki tłuszczowej oraz do jej przemieszczenia się ku dołowi. Sprawia to, że twarz traci swoją objętość – w efekcie wydaje się starsza. Zabieg służy odtworzeniu prawidłowych proporcji i symetrii twarzy, wymodelowaniu policzków, podbródka oraz wymodelowaniu owalu twarzy i likwidacji „chomiczków”. Używane są gęste preparaty na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. W zależności od sposobu wstrzyknięcia i ilości użytego preparatu uzyskuje się uwydatnienie kości policzkowych. Dzięki przywróceniu utraconej objętości oraz poprawieniu konturów, zabiegi wolumetryczne pozwalają na skuteczne odmłodzenie twarzy.

WSKAZANIA
- utrata objętości w okolicach skroni, kości policzkowych i policzków
- w celu przywrócenia normalnej objętości w wyglądzie okolic skroniowych i policzkowych
- w celu odmłodzenia wyglądu twarzy
- zaokrąglenie konturu twarzy u osób szczupłych
- lipodystrofia jarzmowa

PRZECIWWSKAZANIA
- okres ciąży i karmienia
- miesiączka oraz po zażyciu aspiryny lub leków przeciwzapalnych
- nadwrażliwość na kwas hialuronowy
- choroba nowotworowa
- problemy skórne w planowanym miejscu iniekcji (np. trądzik, stan zapalny, opryszczka, itp.)

PRZEBIEG ZABIEGU
Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy kaniuli lub cienkiej igły wstrzykuje wypełniacz w ściśle określonych miejscach. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane jest lekkie nakłucie oraz dyskomfort spowodowany depozytowanym preparatem. Prawie natychmiast po zabiegu można wrócić do pracy lub innych zwyczajowych czynności. Możliwe objawy niepożądane to: obrzęk, ból, zasinienia i zaczerwienienie, które ustępują zwykle po 2-3 dniach.

EFEKTY
- odzyskanie objętości w okolicach skroni, kości policzkowych i policzków
- uzyskanie efektu liftingu poprzez przywrócenie normalnej objętości w wyglądzie okolic skroniowych i policzkowych
- efekty po zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się od 12 do 18 miesięcy

BEZPIECZEŃSTWO
Zabiegi wykonywane są tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są dostępne na rynku światowym od wielu lat i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to: STYLAGE XXL, STYLAGE XL, STYLAGE L firmy LEA VIVACY oraz VOLUMA firmy ALLERGAN.

O TERAPII
Zabiegi wypełniania zmarszczek i bruzd wykonujemy preparatami na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. Pomaga ona w nawilżeniu oraz utrzymaniu objętości skóry. Z wiekiem następuje jednak jego utrata. Nowoczesne preparaty – wstrzyknięte w miejsca wymagające wypełnienia – w prosty i bezpieczny sposób nadają twarzy młodszy wygląd. Są to substancje, których działanie jest długotrwałe – jednak efekt nie utrzymuje się na zawsze.

WSKAZANIA
- silnie zaznaczone linie mimiczne (zmarszczki na czole, pionowe zmarszczki wokół ust, oczu (,,kurze łapki”)
- fałdy nosowo-wargowe
- linie „marionetki”
- zmarszczki na szyi, dekolcie
- zwiotczała skóra na dłoniach

PRZECIWWSKAZANIA
- okres ciąży i karmienia
- miesiączka oraz po zażyciu aspiryny lub leków przeciwzapalnych
- nadwrażliwość na kwas hialuronowy
- choroba nowotworowa
- problemy skórne w planowanym miejscu iniekcji (np. trądzik, stan zapalny, opryszczka, itp.)

PRZEBIEG ZABIEGU
Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy kaniuli lub cienkiej igły wstrzykuje wypełniacz w skórę, by wypełnić zmarszczki lub bruzdy. Iniekcje wykonywane są w głębsze warstwy skóry. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane jest nakłucie oraz lekki dyskomfort spowodowany depozytowanym preparatem. Prawie natychmiast po zabiegu można wrócić do pracy lub innych zwyczajowych czynności. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się ból, zaczerwienienie, siniak i niewielki obrzęk – wszystkie objawy zanikają po kilku dniach.

EFEKTY
Efekt po zabiegu jest natychmiastowy. Na skutek wypełnienia, dochodzi do likwidacji bruzd i poprawy owalu twarzy, Efekty po zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się do roku. Jest to jednak zależne od wielu czynników, takich jak: wiek, miejsce podania preparatu, ilość podanego preparatu, stan i kondycja skóry, styl życia, stan ogólnego zdrowia pacjenta.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabiegi wykonywane są tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na światowym rynku od wielu lat i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to: STYLAGE L, STYLAGE M, STYLAGE S firmy LEA VIVACY oraz gana produktów JUVADERM firmy ALLERGAN.

O TERAPII
Piękne, ponętne usta są pragnieniem każdej kobiety. Zabiegi nawilżania i powiększania ust wykonujemy preparatami na bazie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie, którego główną cechą jest wiązanie wody. Odpowiada za prawidłowe nawilżenie oraz za utrzymanie objętości tkanek. Wstrzykując preparat w czerwień wargową sprawiamy, że usta odzyskują swój błysk, objętość i pożądany kształt.

WSKAZANIA
- małe lub mało jędrne usta
- asymetria
- problem z opadaniem lub zwisaniem górnej wargi
- brak kolorytu
- zmarszczki powstałe na skutek palenia lub starzenia się

PRZECIWWSKAZANIA
- okres ciąży i karmienia
- miesiączka oraz po zażyciu aspiryny lub leków przeciwzapalnych
- nadwrażliwość na kwas hialuronowy, lidokainę lub inne środki miejscowo znieczulające
- choroba nowotworowa
- choroby alergiczne
- problemy skórne w planowanym miejscu iniekcji (np. trądzik, stan zapalny, opryszczka, itp.)

PRZEBIEG ZABIEGU
Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy kaniuli lub cienkiej igły wstrzykuje wypełniacz w formie żelu do czerwieni wargowej. Daje to efekt pełniejszych, jędrniejszych ust. Przywraca im prawidłowe nawilżenie oraz je wygładza. Ze względu na unerwienie okolicy ust, zabieg może być odczuwany jako lekko bolesny. Można go przeprowadzić w znieczuleniu stomatologicznym. Usta po zabiegu są lekko opuchnięte. Może pojawić się siniak. Wszystkie objawy zanikają po kilku dniach.

EFEKTY
- nawilżenie ust
- podkreślenie konturu ust
- wypełnienie objętości warg
- wyrównanie symetrii, zarówno góra – dół, jak i obustronnej
- podkreślenie tzw. łuku Kupidyna
- podniesienie kącików ust
- redukcję cieni w kącikach ust
- wygładzenie zmarszczek wokół ust. Efekty estetyczne są widoczne tuż po zabiegu, utrzymują się od 8 do 12 miesięcy, w zależności od organizmu pacjentki, najczęściej ok. 1 roku.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabiegi wykonywane są tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym od wielu lat i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to: SUPERLIPS, STYLAGE M, HYDROMAX firmy LEA VIVACY oraz gama produktów JUVADERM ULTRA firmy ALLERGAN.

O TERAPII
Jest to to metoda pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Zabieg polega na wstrzykiwaniu w skórę aktywnych preparatów leczniczych, takich jak kwas hialuronowy, polinukleotydy, aminokwasy, witaminy, pierwiastki śladowe. Poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej. Dochodzi do regeneracji skóry i jej odmłodzenia. Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów. Najlepsze efekty przynosi kuracja złożona z serii zabiegów wykonywanych w odstępach co 7-14 dni.

WSKAZANIA
- dla zachowania pięknej skóry prewencyjnie co 6 miesięcy od 26 roku życia
- poprawa struktury skóry
- poprawa kolorytu skóry
- usuwanie drobnych zmarszczek

PRZECIWWSKAZANIA
- choroby autoimmunologiczne
- stosowanie leków sterydowych lub immunosupresyjnych
- miejscowe infekcje skóry
- ciąża i okres karmienia
- zaburzenia krzepnięcia
- alergia na którykolwiek składnik preparatu
- niewyregulowana cukrzyca

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy bardzo cienkiej igły, wstrzykuje preparat za pomocą wielokrotnych drobnych nakłuć w powierzchniową warstwę skóry. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane są nakłucia. Niektóre pacjentki określają dyskomfort podczas zabiegu jako uczucie „rozpierania”, lub nawet jako lekki ból. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, lekki obrzęk oraz siniaczki i drobne grudki. Efekty zaczynają być widoczne już po kilku dniach. Dla optymalnego wyglądu i rezultatu zalecana jest seria zabiegów 2-6 co 7-14 dni, powtarzana 1-3 razy w roku. Rodzaj preparatu oraz ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju problemu i preferencji pacjentki.

EFEKTY

- rewitalizacja skóry
- redukcja zmarszczek
- przywrócenie jędrności
Mezoterapia uważana jest przez wielu ekspertów za złoty standard w profilaktyce i leczeniu antyaging. Efekty są spektakularne. Skóra już po pierwszym zabiegu jest nawilżona od środka. Staje się bardziej gładka i jędrna. Koloryt staje się bardziej równomierny. Skóra odzyskuje zdrowy i promienny wygląd. Buzia wygląda na bardziej wypoczętą i kilka lat młodszą.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabiegi wykonywane są tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym jako preparaty do iniekcji (medical device) (materiał medyczny III klasy CE) i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to: gama produktów RRS S firmy Aesthetic Dermal , preparaty Stylage HYDRO i HYDROMAX firmy LEA VIVACY , gama produktów DERMAHEAL oraz REVOFIL firmy Caregen.

O ZABIEGU
Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Zabieg polega na wstrzykiwaniu w skórę preparatów leczniczych, zawierających kwas hialuronowy w połączeniu z szeregiem aktywnych składników, takich jak: witaminy A, C, E i grupy vitamin B, antyoksydantów, aminokwasów i mikroelementów. Dochodzi do głębokiego nawilżenia i regeneracji skóry, co daje wyraźny efekt odmłodzenia. Popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów. Jest idealnym zabiegiem dla osób ze zwiotczałą skórą wokół oczu, zasinieniami oraz workami pod oczyma oraz w profilaktyce Anti-Aging.

WSKAZANIA
-odwodniona skóra wokół oczu
-cienie i worki pod oczami
-podkrążone oczy
-obrzęki wokół oczu
-drobne zmarszczki wokół oczu

PRZECIWWSKAZANIA
-choroby autoimmunologiczne
-stosowanie leków sterydowych lub immunosupresyjnych
-miejscowe infekcje skóry
-ciąża i okres karmienia
-zaburzenia krzepnięcia
-alergia na którykolwiek składnik preparatu
-niewyregulowana cukrzyca

PRZEBIEG ZABIEGU
Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy bardzo cienkiej igły, wstrzykuje preparat za pomocą wielokrotnych, drobnych nakłuć w powierzchniową warstwę skóry wokół oczu. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane są nakłucia. Niektóre pacjentki określają dyskomfort podczas zabiegu jako uczucie „rozpierania”, lub nawet jako lekki ból. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, lekki obrzęk oraz grudki i siniaczki. Efekty zaczynają być widoczne już po kilku dniach. Dla optymalnego wyglądu i rezultatu zalecana jest seria zabiegów 2-6 co 14-28 dni, powtarzana 1-2 razy w roku. Rodzaj preparatu oraz ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju i intensywności problemu oraz preferencji pacjentki.

EFEKTY
Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Powieki dolne są nawilżone od środka. Stają się bardziej gładkie i jędrne. Znikają drobne zmarszczki wokół oczu. Koloryt staje się bardziej równomierny. Znikają zasinienia pod oczami. Oczy nabierają blasku.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabiegi wykonywane są tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym jako preparaty do iniekcji (medical device) (materiał medyczny III klasy CE) i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to: gama produktów RRS S firmy Aesthetic Dermal , preparaty Stylage HYDRO i HYDROMAX firmy LEA VIVACY , gama produktów DERMAHEAL oraz preparaty AQUASHINE i AQUASHINE BR. firmy Caregen.

O TERAPII
Jest to to metoda pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Zabieg polega na wstrzykiwaniu w skórę aktywnych preparatów leczniczych, takich jak kwas hialuronowy, polinukleotydy, L-karnityna, kofeina, aminokwasy, witaminy, pierwiastki śladowe. Poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Dochodzi do regeneracji skóry i jej odmłodzenia. Mezoterapia może być wykorzystywana do regeneracji skóry całego ciała – stosuje się ją jako składnik terapii odmładzającej twarzy, szyi, dekoltu, dłoni; ujędrniającej – brzucha, pośladków i ud oraz w leczeniu cellulitu, rozstępów, a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów. Najlepsze efekty przynosi kuracja złożona z serii zabiegów wykonywanych w odstępach co 7-14 dni.

WSKAZANIA
-dla zachowania pięknej skóry prewencyjnie co 6 miesięcy od 26 roku życia
-poprawa struktury skóry
-poprawa kolorytu skóry
-usuwanie drobnych zmarszczek

PRZECIWWSKAZANIA

-choroby autoimmunologiczne
-stosowanie leków sterydowych lub immunosupresyjnych
-miejscowe infekcje skóry
-ciąża i okres karmienia
-zaburzenia krzepnięcia
-alergia na którykolwiek składnik preparatu
-niewyregulowana cukrzyca

PRZEBIEG ZABIEGU
Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy bardzo cienkiej igły, wstrzykuje preparat za pomocą wielokrotnych, drobnych nakłuć w powierzchniową warstwę skóry. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane są nakłucia. Niektóre pacjentki określają dyskomfort podczas zabiegu jako uczucie „rozpierania”, lub nawet jako lekki ból. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, lekki obrzęk oraz siniaczki i drobne grudki. Efekty zaczynają być widoczne już po kilku dniach. Dla optymalnego wyglądu i rezultatu zalecana jest seria zabiegów 2-6 co 7-14 dni, powtarzana 1-3 razy w roku. Rodzaj preparatu oraz ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju problemu i preferencji pacjentki.

EFEKTY
-rewitalizacja skóry
-redukcja zmarszczek
-przywrócenie jędrności
-redukcja cellulitu
-redukcja rozstępów
-terapia łysienia
Mezoterapia uważana jest przez wielu ekspertów za złoty standard w profilaktyce i leczeniu antyaging. Efekty są spektakularne. Skóra już po pierwszym zabiegu jest nawilżona od środka. Staje się bardziej gładka i jędrna. Koloryt staje się bardziej równomierny. Skóra odzyskuje zdrowy i promienny wygląd. Buzia wygląda na bardziej wypoczętą i kilka lat młodszą.

BEZPIECZEŃSTWO

Zabiegi wykonywane są tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym jako preparaty do iniekcji (medical device) (materiał medyczny III klasy CE) i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to: gama produktów RRS S firmy Aesthetic Dermal, preparaty Stylage HYDRO i HYDROMAX firmy LEA VIVACY, gama produktów DERMAHEAL oraz REVOFIL firmy Caregen.

Tak bardzo skupieni na wyglądzie naszej twarzy, zapominamy o tym jak bardzo wrażliwe i delikatne są nasze dłonie i że to właśnie na dłoniach szybciej niż na innych częściach ciała pojawiają się ślady upływu czasu

O ZABIEGU
Skóra dłoni jest bardzo cienka i zawiera niewiele gruczołów łojowych odpowiedzialnych za tworzenie ochronnego płaszcza lipidowego. Wraz z wiekiem skóra traci elastyczność i nawilżenie, dłonie tracą objętość, a na skórze pojawiają się zmarszczki i przebarwienia. Mezoterapia igłowa dłoni przeprowadzana jest przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego, o różnym stopniu usieciowania i różnej gęstości z dodatkiem substancji antyutleniających

WSKAZANIA
-dla zachowania pięknej i gładkiej skóry dłoni prewencyjnie co 4- 6 miesięcy od 26 roku życia
-wiotka skóra dłoni
-szorstka skóra dłoni
-zmarszczki na dłoniach
-niejednolity koloryt oraz przebarwienia

PRZECIWWSKAZANIA
-choroby autoimmunologiczne
-stosowanie leków sterydowych lub immunosupresyjnych
-miejscowe infekcje skóry
-ciąża i okres karmienia
-zaburzenia krzepnięcia
-alergia na którykolwiek składnik preparatu
-niewyregulowana cukrzyca

PRZEBIEG ZABIEGU
Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy cienkiej igły lub kaniuli wstrzykuje preparat w powierzchniową warstwę skóry lub podskórnie. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane są nakłucia. Niektórzy odczuwają lekki dyskomfort , jednak większość pacjentów określa ten zabieg jako bezbolesny. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, oraz pojedyncze siniaczki. Efekty zaczynają być widoczne już po kilku dniach. Dla osiągnięcia optymalnego efektu zalecana jest seria 2-3 zabiegów co 14-30 dni, powtarzana 2-3 razy w roku. Rodzaj preparatu oraz harmonogram zabiegów ustalany jest indywidualnie do każdego przypadku.

EFEKTY
Wyraźna poprawa nawilżenia, przywrócenie sprężystości i elastyczności skóry oraz wygładzenie zmarszczek. Zwiększona zdolność do obrony przed niekorzystnymi zmianami wynikającymi z różnicy temperatur. W efekcie dłonie odzyskują młody i zdrowy wygląd.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabiegi wykonywane są tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym jako preparaty do iniekcji (medical device) (materiał medyczny III klasy CE) i mają znany profil bezpieczeństwa. Preparaty te są dobrze tolerowane przez organizm. Stosowane preparaty to: gama produktów RRS S firmy Aesthetic Dermal , preparaty Stylage HYDRO i HYDROMAX firmy LEA VIVACY , gama produktów DERMAHEAL oraz preparaty AQUASHINE, AQUASHINE BR oraz REVOFIL firmy Caregen. Preparaty te są dobrze tolerowane przez organizm.

O ZABIEGU
Sezonowo, a także pod wpływem stresu i chorób, włosy stają się rzadsze, tracą koloryt i są osłabione. Ich zła kondycja sprzyja nadmiernemu i szybszemu wypadaniu. Mezoterapia iglowa jest skuteczną odpowiedzią na te problemy. Zabieg mezoterapi skóry głowy polega na wykonaniu serii drobnych nakłuć skóry głowy preparatem zawierającym szereg substancji aktywnych, w tym specjalnie dobranych peptydów biomimetycznych. Działają one stymulująco i odżywczo na komórki skóry głowy – wzmacniają i odbudowywują cebulki włosowe, co w efekcie doprowadza do zatrzymania procesu wypadania włosów, a następnie do odzyskania przez nie gęstości i zdrowego blasku.

WSKAZANIA
-rzadkie i osłabione włosy
-nadmierne wypadanie włosów
-łysienie

PRZECIWWSKAZANIA

-choroby autoimmunologiczne
-miejscowe infekcje skóry głowy
-ciąża i okres karmienia
-zaburzenia krzepnięcia
-niewyregulowana cukrzyca

PRZEBIEG ZABIEGU
Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy bardzo cienkiej igły, wstrzykuje preparat za pomocą wielokrotnych, drobnych nakłuć w powierzchniową warstwę skóry głowy. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane są nakłucia. Niektórzy określają dyskomfort podczas zabiegu jako uczucie „rozpierania”, lub nawet jako lekki ból. Po zabiegu mogą wystąpić pojedyncze, małe siniaczki. Efekty zastosowania mezoterapii są bardzo dobre już po pierwszych zabiegach, ale aby uzyskać optymalne efekty zalecana jest seria zabiegów – minimum 4 co 7-10 dni, a następnie 2-3 sesje podtrzymujące.

EFEKTY
Mezoterapia igłowa skóry głowy jest powszechnie znana i stosowana na świecie od wielu lat. Daje trwałe efekty –zahamowanie wypadania włosów, oraz poprawę kondycji włosów, zwiększenie ich gęstości i zdrowego blasku.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabiegi wykonywane są tylko osoczem bogatopłytkowym PRP oraz sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym jako preparaty do iniekcji (medical device) (materiał medyczny III klasy CE) i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to: RRS S firmy Aesthetic Dermal oraz DERMAHEAL HL firmy Caregen.

Cellulit stał się chorobą cywilizacyjną. Dotyczy ponad 80% kobiet. Jest to przewlekły proces zapalny obejmujący podskórna tkankę tłuszczową, tkankę łączną, obwodowy układ limfatyczny i krwionośny. To nie jest defekt kosmetyczny. To jest choroba.

O ZABIEGU
Preparat ALIDYA ™ to pierwszy na świecie zarejestrowany preparat do wstrzyknięć, wykorzystywany w leczeniu i profilaktyce cellulitu. Opracowana przez Prof. Pasquale Motolese formuła to znakomity środek do chelatacji (wyłapywania) szkodliwych jonów żelaza i rozpuszczania toksyn zmagazynowanych w tkankach. Preparat ten poprawia mikrokrążenie, korzystnie wpływa na odbudowę białek tworzących macierz oraz pomaga w likwidacji wolnych rodników. Dzięki odkwaszeniu środowiska istoty międzykomórkowej utrudnia odkładanie się jonów żelaza, a tym samym hamuje proces powstawania nowych zmian lipodystroficznych w tkankach.

WSKAZANIA
-leczenie istniejącego cellulitu i zapobieganie jego powstawaniu
-po liposukcji
-w przypadku wystąpienia obrzęku lipidowego
-po intralipoterapii przeprowadzonej z wykorzystaniem Aqualyxu

PRZECIWWSKAZANIA
-choroby autoimmunologiczne
-stosowanie leków sterydowych lub immunosypresyjnych
-miejscowe infekcje skóry
-ciąża i okres karmienia
-zaburzenia krzepnięcia
-poważne alergie
-niewyregulowana cukrzyca
-ciężkie choroby narządów lub układów
-niewyrównane schorzenia tarczycy

PRZEBIEG ZABIEGU
Zabieg przeprowadza lekarz, wstrzykując preparat ALIDYA za pomocą cienkiej igły, wkłuwając się w skórę właściwą lub w powierzchniową warstwę tkanki podskórnej. Po zabiegu, w miejscu wstrzyknięcia preparatu możej pojawi się zaczerwienienie. Efektem ubocznym zabiegu mogą być zasinienia po nakłuciach igłą, a także niewielki ból w leczonej okolicy. Taka reakcja zazwyczaj szybko ustępuje.

EFEKTY
Cykl zabiegów przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabieg preparatem ALIDYA ( certyfikat CE klasy III), wykonany według wskazań i procedury zabiegowej jest zabiegiem prostym i bezpiecznym. Zabieg powtarzany jest co 7 dni przez kolejne 7-12 tygodni.

O ZABIEGU
Mezoterapia igłowa wykorzystywana jest z powodzeniem w leczeniu rozstępów. Wprowadzenie śródskórnie odpowiednich preparatów wzdłuż rozstępów stymuluje aktywność metaboliczną i wydzielniczą fibroblastów, co prowadzi do poprawy czynności fizjologicznej skóry. Dochodzi do pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny i kwasu hialuronowego, co w rezultacie prowadzi do zwiększenia jędrności i napięcia skóry oraz zwiększa się zdolność gromadzenia wody w skórze przez hydrowypełnienie (rzeźbienie tkanek za pomocą wody).

WSKAZANIA
-rozstępy

PRZECIWWSKAZANIA
-choroby autoimmunologiczne
-stosowanie leków sterydowych lub immunosupresyjnych
-miejscowe infekcje skóry
-ciąża i okres karmienia
-zaburzenia krzepnięcia
-alergia na którykolwiek składnik preparatu
-niewyregulowana cukrzyca

PRZEBIEG ZABIEGU
Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarza, który przy pomocy bardzo cienkiej igły, wstrzykuje preparat za pomocą wielokrotnych, drobnych nakłuć wzdłuż rozstępu. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Podczas wykonywania zabiegu odczuwane są nakłucia. Niektóre pacjentki określają dyskomfort podczas zabiegu jako uczucie „rozpierania”, lub nawet jako lekki ból. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, lekki obrzęk oraz siniaczki. Dla optymalnego rezultatu zalecana jest seria zabiegów 4-12 co 14 .dni, Rodzaj preparatu oraz ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od nasilenia problemu i reakcji organizmu na leczenie oraz wieku pacjentki. Wskazane jest stosowanie zabiegu mezoterapii na przemian z zabiegiem peelingu lub mikrodermabrazji.

EFEKTY
Efekty zaczynają być widoczne dopiero po kilku zabiegach. Rozstępy stopniowo stają się bladsze i węższe.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabiegi wykonywane są osoczem bogatopłytkowym PRP oraz tylko sprawdzonymi preparatami najwyższej jakości, które są zarejestrowane na rynku światowym jako preparaty do iniekcji (medical device) (materiał medyczny III klasy CE) i mają znany profil bezpieczeństwa. Stosowane preparaty to gama produktór RRS firmy Aesthetic Dermal oraz DERMAHEAL HSR firmy Caregen.

O ZABIEGU
Lipoliza iniekcyjna służy do trwałego likwidowania tkanki tłuszczowej z danego obszaru ciała za pomocą wstrzyknięcia odpowiednich substancji. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” adypocyty pękają. Uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi a wraz z nią do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu. Zabieg jest mało inwazyjny, w pełni kontrolowany i bardzo bezpieczny. Lipoliza iniekcyjna doskonale sprawdza się przy modelowaniu naszej sylwetki oraz usuwaniu miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej.

WSKAZANIA
-podwójny podbródek
-nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, pośladkach, udach, biodrach
-zlokalizowaną tkanka tłuszczowa poniżej żeber, w okolicy tricepsu, kolan i pach
-tłuszczaki
-ginekomastia męska
-potrzeba wymodelowania sylwetki

PRZECIWWSKAZANIA
-ostre choroby nerek i wątroby
-cukrzyca
-zaburzenia krzepliwości
-stałe stosowanie aspiryny lub innych leków przeciwzakrzepowych
-ciąża, karmienie piersią
-choroby autoimmunologiczne
-ostre infekcje
-znaczna otyłość( BMI>35)
-alergia na soję i jaja
-niewyrównane schorzenia tarczycy

PRZEBIEG ZABIEGU
Zabieg przeprowadza lekarz, wstrzykując za pomocą cienkiej igły, substancje powodujące rozpad komórek tłuszczowych czyli adypocytów. Po zabiegu, w miejscu wstrzyknięcia preparatu zazwyczaj pojawia się zaczerwienienie i obrzęk. Efektem ubocznym zabiegu mogą być zasinienia po nakłuciach igłą a także niewielki ból w leczonej okolicy. Miejsce poddane zabiegowi staje się wrażliwsze na dotyk lub ucisk, może również wystąpić niewielki świąd skóry. Taka reakcja utrzymuje się zazwyczaj do kilku dni po zabiegu. Dolegliwości możemy zmniejszyć zażywając leki antyhistaminowe i tradycyjne środki przeciwbólowe.

EFEKTY
Efekty są całkowicie trwałe. W celu ich zwiększenia po wykonanym zabiegu lipolizy, jako uzupełnienie terapii, polecamy zastosowanie masażu limfatycznego, aby uruchomić i usunąć z komórek „tłuszcz” oraz ułatwić jego transport przez naczynia chłonne. Zabieg najefektywniej jest wykonywać w serii by uzyskać lepsze rezultaty. Seria zabiegów to zazwyczaj utrata 4-5 cm w obwodzie w miejscu podania preparatu. W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczy zwykle od 2 do 3 zabiegów, jeśli ilość tkanki tłuszczowej jest większa, to seria zabiegów powinna być zdecydowanie wyższa. Odstępy pomiędzy zabiegami powinny wynosić 3-4 tygodnie.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabieg preparatem AQUALYX ( certyfikat CE klasy III), wykonany według wskazań i procedury zabiegowej jest zabiegiem prostym i bezpiecznym.

O ZABIEGU
Nazwa peeling pochodzi od angielskiego słowa peel (złuszczać). Celem zabiegu jest intensywne złuszczenie warstw naskórka i dotarcie do skóry właściwej. Naskórek składa się z kilku warstw ułożonych jedna na drugiej. Stosując peeling można usuwać poszczególne jego warstwy, regulując przy tym głębokość złuszczenia. Peelingi służą głębokiemu oczyszczeniu skóry, usunięciu martwych komórek, a także wygładzeniu i zmiękczeniu naskórka. Zastosowanie kwasu w ściśle określonym stężeniu zapewnia efekt rozjaśnienia przebarwień i zmian pigmentowych, regulacji procesów wydzielania sebum, nawilżenia i ujednolicenia kolorytu. Seria peelingów z zastosowaniem kwasów to również skuteczna kuracja przeciwtrądzikowa i umożliwiająca usuwanie blizn potrądzikowych. Przywraca skórze sprężystość oraz zwiększa jej gęstość, zapewniając zdrowy, piękny wygląd.

WSKAZANIA
-profilaktyka, aby opóźnić procesy starzenia i zapobiec przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek
-skóra łojotokowa
-skóra trądzikowa, ze zmianami potrądzikowymi, jak blizny i przebarwienia po stanach zapalnych
-drobne zmarszczki mimiczne i posłoneczne
-nierówności skóry
-przebarwienia posłoneczne i hormonalne
-zaburzenia rogowacenia
-sucha skóra

PRZECIWWSKAZANIA
-bakteryjne, atopowe i łojotokowe zapalenie skóry
-choroby autoimmunologiczne, brodawki i znamiona w miejscu poddanym zabiegowi
-stosowanie retinoidów (w ostatnich 6 miesiącach)
-fototerapia
-podrażniona i wrażliwa skóra
-procesy zapalne
-opryszczka
-ciąża
-skóra tuż po depilacji
-przerwanie ciągłości naskórka

PRZEBIEG ZABIEGU
Dobór odpowiedniego preparatu jest uzależniony od rodzaju cery i leczonych zaburzeń. Sama procedura jest bezbolesna, jedynie pod koniec zabiegu można odczuwać pieczenie skóry. W kolejnych godzinach może pojawić się niewielki rumień i uczucie silnego napięcia skóry. Po kilku dniach skóra zaczyna się naturalnie złuszczać. Przez kilka dni może utrzymywać się obrzęk i rumień. Przez kolejne trzy tygodnie należy unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne oraz stosować kosmetyki z wysokimi filtrami. Zaleca się wykonanie serii 2-4 zabiegów w odstępach 10-14 dniowych.

EFEKTY
-poprawa struktury skóry
-normalizacja wydzielania się sebum
-zredukowanie przebarwień
-ujednolicenie kolorytu skóry
-poprawa elastyczności skóry
-zredukowanie nadwrażliwości skóry
-zredukowanie zmarszczek
-uzyskanie bardziej młodzieńczego wyglądu

BEZPIECZEŃSTWO
Preparaty używane do peelingów: Kwas TCA I Pixel Peel są zarejestrowanymi produktami medycznymi. Stosowane są wyłącznie pod nadzorem lekarskim i według ustalonych procedur zabiegowych.

O ZABIEGU
PRX-T®33 łączy TCA i H²O² w zrównoważonym stężeniu. TCA 33%- bez uszkadzania skóry, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, które dzięki H²O² mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów. Kwas kojowy i H²O² mają działanie rozjaśniające. Działanie biorewitalizujące PRX-T®33 wspomaga działanie innych procedur i zdecydowanie optymalizuje końcowy efekt estetyczny. Dlatego może być kojarzony ze wszystkimi zabiegami innymi zabiegami medycyny estetycznej

WSKAZANIA
-profilaktyka procesu starzenia się skóry
-biorewitalizacja twarzy i ciała
-utrata napięcia skóry twarzy i ciała
-ujędrnienie skóry dekoltu i biustu
-blizny zanikowe
-rozstępy przebarwienia posłoneczne i hormonalne
-zanieczyszczona skóra twarzy

Zabieg przeznaczony dla obu płci, w każdym wieku i o wszystkich porach roku.

PRZECIWWSKAZANIA
-bakteryjne
-łojotokowe zapalenie skóry
-choroby autoimmunologiczne
-brodawki i znamiona w miejscu poddanym zabiegowi
-stosowanie retinoidów (w ostatnich 6 miesiącach)
-aktywna opryszczka
-ciąża

PRZEBIEG ZABIEGU
Zabieg przeprowadza się wcierając kilkuwarstwowo preparat dłonmi, albo metodą mikronakłuwania Dermapenem. Podczas zabiegu może być odczuwalne lekkie pieczenie, które ustępuje po zmyciu preparatu. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, ale nie dochodzi do łuszczenia się skóry, tak jak w przypadku standardowych peelingów z kwasami. Skóra wygląda bardziej promiennie i młodo już po pierwszym zabiegu. Dla optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie seri 4-6 zabiegów w odstępach 7-10 dniowych.

EFEKTY
-poprawa struktury skóry
-zredukowanie przebarwień
-ujednolicenie kolorytu skóry
-poprawa elastyczności skóry
-zredukowanie zmarszczek
-wygładzenie skóry uzyskanie bardziej młodzieńczego wyglądu

BEZPIECZEŃSTWO
PRX-T®33 jest wyrobem medycznym CE.

Peeling Skin Tech TCA Pain Control + dermokosmetyki Skin Tech (Lea Vivacy) – To terapia łączona, która ma zapewnić maksymalną skuteczność. Peeling medyczny Skin Tech Easy TCA Pain Control przeznaczony do stosowania przez lekarzy oraz dermokosmetyki medyczne Skin Tech do domowego stosowania przez pacjentów. Idealne uzupełnienie i optymalizację terapii peelingującej stanowi linia 9 medycznych dermokosmetyków Skin Tech zaprojektowanych dla pacjentów z konkretnymi problemami. Połączenie peelingu medycznego Easy TCA Pain Control wraz z medycznymi dermokosmetykami Skin Tech stanowi gotowe, profesjonalne rozwiązanie o synergicznym działaniu.

WSKAZANIA
-profilaktyka, aby opóźnić procesy starzenia i zapobiec przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek
-skóra łojotokowa
-skóra trądzikowa, ze zmianami potrądzikowymi jak blizny i przebarwienia po stanach zapalnych
-drobne zmarszczki mimiczne i posłoneczne
-nierówności skóry
-przebarwienia posłoneczne i hormonalne
-zaburzenia rogowacenia, sucha skóra

PRZECIWWSKAZANIA
-bakteryjne, atopowe i łojotokowe zapalenie skóry
-choroby autoimmunologiczne
-brodawki i znamiona w miejscu poddanym zabiegowi
-stosowanie retinoidów (w ostatnich 6 miesiącach)
-fototerapia
-podrażniona i wrażliwa skóra
-procesy zapalne
-opryszczka
-ciąża
-skóra tuż po depilacji
-przerwanie ciągłości naskórka

PRZEBIEG ZABIEGU
Dobór odpowiedniego preparatu jest uzależniony od rodzaju cery i leczonych zaburzeń. Sama procedura jest bezbolesna, jedynie pod koniec zabiegu można odczuwać pieczenie skóry. Zabieg polega na jedno lub dwukrotnym nałożeniu na twarz produktu którego podstawowym składnikiem jest kwas trójchlorooctowy z niewielką domieszką fenolu. Nowa, opatentowana technologia pozwala na uzyskanie efektów średniogłębokiego peelingu bez odczuć bólowych. Peeling ten może być w różny sposób nakładamy ,co decyduje o sposobie penetracji i sile peelingu.

Krem post Peel MASK zakładany po zabiegu ma właściwości stymulujące antyoksydacyjne i wspomagające gojenie. Piling wraz z maską post Peel obejmuje progresywne odnowienie skóry, pozwala na normalne funkcjonowanie w trakcie.

Po zabiegu może pojawić się niewielki rumień i uczucie silnego napięcia skóry. Po kilku dniach skóra zaczyna się naturalnie złuszczać. Przez kilka dni może utrzymywać się obrzęk i rumień. Przez kolejne trzy tygodnie należy unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne oraz stosować kosmetyki z wysokimi filtrami. Easy TCA Pain Control jest unikalnym peelingiem hybrydowym kwasu  trójchlorooctowego i fenolu, który – jak informuje producent – zapewnia 80% mniej bólu podczas zabiegu.

EFEKTY
-poprawa struktury skóry
-normalizacja wydzielania się sebum
-leczenie trądziku
-zlikwidowanie lub zmniejszenie blizn potrądzikowych
-zredukowanie przebarwień
-ujednolicenie kolorytu skóry
-poprawa elastyczności skóry
-zredukowanie nadwrażliwości skóry
- zredukowanie zmarszczek
-uzyskanie bardziej młodzieńczego wyglądu

BEZPIECZEŃSTWO
Easy TCA Pain Control jest zarejestrowany jako wyrób medyczny klasy II, a jego formuła jest chroniona patentem. Stosowane są wyłącznie pod nadzorem lekarskim i według ustalonych procedur zabiegowych.

Peeling TCA jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów na powierzchniowe defekty skóry. Redukuje płytkie blizny i zmarszczki oraz powierzchniowe przebarwienia skórne. Zaletą tego peelingu jest szybkie uzyskanie efektów estetycznych, czasem nawet już po pierwszym zabiegu. Innowacyjna technika polegająca na zastosowaniu w jednym zabiegu dermapena/mikronakłuwanie frakcyjne/ z następowym nałożeniem na skórę 15% kwasu TCA,a na koniec maski post Peel. Zabieg jest dla każdej cery nie ma ograniczeń wiekowych.

WSKAZANIA
-profilaktyka, aby opóźnić procesy starzenia i zapobiec przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek
-skóra łojotokowa
-skóra trądzikowa, ze zmianami potrądzikowymi jak blizny i przebarwienia po stanach zapalnych
-zmarszczki mimiczne i posłoneczne
-nierówności skóry
-przebarwienia posłoneczne i hormonalne
-rozszerzone pory
-skóra palacza
-poprawa gęstości i napięcia skóry
-zaburzenia rogowacenia

PRZECIWWSKAZANIA
-bakteryjne, atopowe i łojotokowe zapalenie skóry
-choroby autoimmunologiczne
-brodawki i znamiona w miejscu poddanym zabiegowi
-stosowanie retinoidów (w ostatnich 6 miesiącach)
-fototerapia
-podrażniona i wrażliwa skóra
-procesy zapalne, opryszczka
-ciąża
-skóra tuż po depilacji
-przerwanie ciągłości naskórka

PRZEBIEG ZABIEGU
Peeling wykonywany za pomocą kwasu trójchlorooctowego. Zabieg przebiega dwuetapowo. W pierwszej kolejności skóra jest nakłuwana kilkakrotnie na różnej głębokości (0,5m-2,5mm) za pomocą dermopena z mikroigłami  pod znieczuleniem. Następnie aplikowany jest kwas TCA Po kilku dniach skóra zaczyna się naturalnie złuszczać. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona oraz delikatnie obrzęknięta. Przez kilka dni może utrzymywać się obrzęk i rumień. Przez kolejne trzy tygodnie należy unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne oraz stosować kosmetyki z wysokimi filtrami.

EFEKTY
-poprawa struktury skóry
-normalizacja wydzielania się sebum
-leczenie trądziku
-zlikwidowanie lub zmniejszenie blizn potrądzikowych
-zredukowanie przebarwień, ujednolicenie kolorytu skóry
-poprawa elastyczności skóry
-zredukowanie nadwrażliwości skóry
-zredukowanie zmarszczek
-uzyskanie bardziej młodzieńczego wyglądu

BEZPIECZEŃSTWO
Kwas TCA jest zarejestrowany jako wyrób medyczny, a jego formuła jest chroniona patentem. Stosowane są wyłącznie pod nadzorem lekarskim i według ustalonych procedur zabiegowych.

Biofeedback oddechowy– polega on na wizualnym zaprezentowaniu czynności oddechowej oraz nauce prawidłowego oddychania. Może być stosowany u osób dotkniętych epilepsją i chorobami układu oddechowego. Polecany jest również osobą z astmą, a także sportowcą aby osiągali lepsze wyniki. Systematyczne sesje poprawiają sprawność oddechową.