imprezy okolicznościowe

Podaruj prezent idealny

przyjęcia weselne

Każdy marzy o przepięknym weselu w Pałacu. Wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowego miejsca. Sala Balowa jest jedną z najpiękniejszych na Dolnym Śląsku.
Posiadamy też namiot bankietowy, który pozwala zorganizować tę uroczystość na świeżym powietrzu. Pozwólcie nam Państwo wziąć udział w przygotowaniu dla Was przyjęcia weselnego, przyjęcia, o jakim zawsze marzyliście, a będzie eleganckie, romantyczne i… niezapomniane.

Nasze oferty są każdorazowo dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Gości. Aby dowiedzieć się co, możemy dla Ciebie zrobić, skontaktuj się z nami.

przyjęcia okolicznościowe

Zajmujemy się organizacją wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych: przyjęć komunijnych, chrzcin, rocznic, itd.
Dysponując salami różnego rozmiaru i rodzaju, możemy Państwu zaproponować zarówno eleganckie kameralne przyjęcie dla najbliższej rodziny, mniej formalne spotkanie, jak i wielką, huczną uroczystość. Zapewnimy przyjęcie dostosowane do Państwa gustu i budżetu.

Nasze oferty są każdorazowo dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Gości. Aby dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić, skontaktuj się z nami.

imprezy grillowe

Altana Grillowa w Pałacowym ogrodzie to miejsce idealne na rodzinną grillową imprezę czy firmowe spotkanie integracyjne. Zapewniamy wyśmienite grillowe menu, lane piwo, szeroki wybór alkoholi i drinków oraz oprawę muzyczną i świetlną z możliwością karaoke.

Nasze oferty są każdorazowo dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Gości. Aby dowiedzieć się co możemy dla Ciebie zrobić, skontaktuj się z nami.