nasz zespół

Podaruj prezent idealny

Beata

Doktorantka ostatniego roku AWF we Wrocławiu. Jestem związana ze sportem odkąd pamiętam (medalistka MP w Karate Kyokusin i Ju-jitsu, dawna zawodniczka koszykówki II Ligi). Pasja do aktywności fizycznej i fascynacja ciałem ludzkim sprawia, że wciąż poszerzam swoją wiedzę i pogłębiam praktykę na różnych szkoleniach i warsztatach. Na moich zajęciach dowiesz się jak bezpiecznie pracować z ciałem, poprawisz elastyczność, siłę mięśni i nabierzesz energii. Kieruję się zasadą: najpierw Twoje zdrowie, później piękna sylwetka.

Gdzie mnie znajdziesz:
pilates, sztangi, atak na brzuch + rozciąganie, tabata

Jacek

Moje życie zawsze kręciło się wokół doskonalenia sprawności fizycznej. Jako młody chłopak intensywnie trenowałem breakdance. Pot i łzy wylane na parkiecie doprowadziły mnie dwukrotnie do uzyskania tytułu Mistrza Polski Breakdance. Kto widział B-Boy’a w akcji ten wie, jak ważna dla niego jest ogólna sprawność organizmu – nie tylko siła, moc i wytrzymałość, ale również koordynacja, gibkość i zwinność. Te cechy sprawności motorycznej są dla mnie kluczowe – i to właśnie nad nimi pracujemy podczas moich treningów.

Gdzie mnie znajdziesz:
cross training, TRX, trening ogólnorozwojowy, hip hop ABS, cross for kids, trener personalny na siłowni

Iza i Miguel

Połączyła nas miłość do tańca. Mocno wierzymy, ze gorąca salsa również rozpali ogień w sercu każdego z Was! Na co dzień terapeutka spa oraz muzyk kubański koncertujący po całym kraju. Wieczorami rozkoszujemy się latynoskimi rytmami razem z Wami! Nie znasz kroków? O nic się nie martw! Raz, dwa, trzy… wystarczy umieć liczyć do trzech – reszty Cię nauczymy :)

Gdzie nas znajdziesz:
instruktorzy tańca na sali fitness: salsa solo i salsa w parach

Maciek

Żyję dla sportu. Jako czynny zawodnik piłki siatkowej (II liga) nieustannie pracuję nad rozwinięciem własnej sprawności. Wiem jak trenować, by osiągać wyniki. Wiem też jak ważne jest wsparcie trenera, instruktora czy nawet kolegów. Moim celem jest bycie właśnie takim wsparciem dla Was. Jako certyfikowany trener personalny na co dzień pomagam Wam w osiągnięciu zamierzonych celów treningowych dzięki rzetelnym i bezpiecznym treningom.

Gdzie mnie znajdziesz:
instruktor na siłowni I trener personalny