Nasz zespół

Nasz zespół

Podaruj prezent idealny

Beata

Doktorantka ostatniego roku AWF we Wrocławiu. Jestem związana ze sportem odkąd pamiętam (medalistka MP w Karate Kyokusin i Ju-jitsu, dawna zawodniczka koszykowi II Ligii). Pasja do aktywności fizycznej i fascynacja ciałem ludzkim sprawia, że wciąż poszerzam swoją wiedzę i pogłębiam praktykę na różnych szkoleniach i warsztatach. Na moich zajęciach dowiesz się jak bezpiecznie pracować z ciałem, poprawisz elastyczność, siłę mięśni i nabierzesz energii. Kieruję się zasadą: najpierw Twoje zdrowie, później piękna sylwetka.</br>
<b>Gdzie mnie znajdziesz:</b>
pilates, sztangi, atak na brzuch + rozciąganie, tabata

nasz-zespol

Jacek

Moje życie zawsze kręciło się wokół doskonaleniu sprawności fizycznej. Jako młody chłopak intensywnie trenowałem breakdance. Pot i łzy wylane na parkiecie doprowadziły mnie dwukrotnie do uzyskania tytułu Mistrza Polski Breakdance. Kto widział B-Boy’a w akcji ten wie, jak ważna dla niego jest ogólna sprawność organizmu – nie tylko siła, moc i wytrzymałość, ale również koordynacja, gibkość i zwinność. Te cechy sprawności motorycznej są dla mnie kluczowe – i to właśnie nad nimi pracujemy podczas moich treningów.
<b>Gdzie mnie znajdziesz:</b></br>
cross training,, TRX, trening ogólnorozwojowy, hip hop ABS, trener personalny na siłowni

nasz-zespol

Miguel i Iza

nasz-zespol

Maciek

Żyję dla sportu. Jako czynny zawodnik piłki siatkowej (II liga) nieustannie pracuję nad rozwinięciem własnej sprawności. Wiem jak trenować, by osiągać wyniki. Wiem też jak ważne jest wsparcie trenera, instruktora czy nawet kolegów. Moim celem jest bycie właśnie takim wsparciem dla Was. Jako certyfikowany trener personalny na co dzień pomagam Wam w osiągnięciu zamierzonych celów treningowych dzięki rzetelnym i bezpiecznym treningom.
<b>Gdzie mnie znajdziesz:</b></br>
instruktor na siłowni I trener personalny

nasz-zespol