menu spa

Podaruj prezent idealny

Masaż ciała to forma terapii stosowana od kilku tysięcy lat. To również metoda leczenia różnych schorzeń i dolegliwości organizmu. Usuwa zmęczenie oraz pomaga w zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Stosowane regularnie mają dobroczynne działanie na kondycję psychofizyczną. Wszystkie masaże w naszym SPA wykonujemy na naturalnych olejkach aromaterapeutycznych.

Spokojny, delikatny masaż o działaniu relaksującym, uspakajającym i odprężającym. Wpływa na poprawę samopoczucia, likwiduje napięcia nerwowe i mięśniowe. Nawilża i natłuszcza skórę. Poprawia nastrój i odpręża. Polecany zapracowanym i i zestresowanym, a także wszystkim którzy potrzebują chwili wyciszenia, relaksu i wypoczynku. Twoja skóra odzyskuje witalność, zdrowy i piękny wygląd. Przyjemność płynąca z dotyku rozluźnia i odpręża Twoje ciało i umysł.

Ekskluzywny masaż ciepłymi kamieniami Sabai odpręża ciało i sprawia, że czujemy się zrelaksowani, dzięki precyzyjnym ruchom masażysty. Ciepło kamieni  przywraca życiową energię każdemu centymetrowi Twojej ciała. Układ krwionośny i limfatyczny jest pobudzony, a tkanki skóry ożywione i dotlenione.
Doświadczenie Sabai… niewyobrażalne odnowienie stanu umysłu, ciała i ducha.

Lomi Lomi jest wspaniałym masażem o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Masaż Lomi Lomii wyzwala pozytywne energie, które przyczyniają się do ponownego odkrycia przez pacjenta radości i chęci do życia. Klient po masażu ma wrażenie lekkości, błogości i zadowolenia. Masaż teb pozwala uwolnić napięcia w naszym ciele i odzyskać harmonię emocjonalną.

 

Tradycyjny masaż balijski pochodzi z egzotycznej wyspy Bali i jest jedną ze starożytnych technik tradycyjnego leczenia wielu przypadłości, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Balijski masaż łączy w sobie elementy akupresury, reflekso- i aromaterapii.

Balijczycy wierzą, że aby osiągnąć spotęgowany stan rozluźnienia ciała i umysłu, krew i tlen muszą swobodnie przepływać i tylko wtedy energia przepływa bez ograniczeń – na tym polega wyjątkowość tego masażu. Masaż dzięki swojej intensywności jest skuteczny w sięganiu w głąb napiętych i obciążonych mięśni, aby złagodzić ich skurcz. W celu dotarcia do głębszej tkanki mięśni, w masażu balijskim stosuje się silny ucisk rozcierania tkanki mięśniowej.

Masaż balijski pobudza krążenie krwi i system limfatyczny. Polecany jest w szczególności dla osób spędzających wiele godzin przed komputerem, dla osób z bólami kręgosłupa, sportowców, w migrenach i innych bólach głowy, jako lek na bezsenność, na chroniczne i ostre dolegliwości oddechowe wywołane astmą lub alergią, stres, niepokój oraz depresję.
 

Masaż Ajurwedyjski jest masażem podczas,którego masuje się całe ciało.Jest delikatnym masażem z użyciem ciepłego olejku, który rozprowadza się po całym ciele. Czas masażu uzależniony jest od potrzeb osoby masowanej. Masaż ten odstresowuje, łagodzi napięcie i zmęczenie. 

Najskuteczniejsza metoda walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry i tkanki podskórnej. Zabieg ten jest najnowszej generacji endermologią i polega na 4- fazowym masażu próżniowym. Programy dają możliwość prowadzenia zabiegów na twarzy, szyi i dekolcie, nadzwyczaj wrażliwych obszarach wokół oczu i ust, jak również na obszarach ciała takich jak uda, brzuch pośladki.

Czterofazowy system ENDOLIFT pozwala na naturalne pobudzenie produkcji elastyny i kolagenu oraz ponowne dotlenienie tkanek. Sprawia, że skóra będzie wyglądała młodziej i zdrowiej.

Masaż manualny polega na mechanicznym działaniu na skórę i mięśnie twarzy, szyi oraz dekoltu. Pobudza krążenie krwi, odżywia i ujędrnia skórę. Masaż kosmetyczny jest stosowany w celach profilaktyczno-pielęgnacyjnych. Podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Zabieg ten pozwala pozbyć się stresu i nadmiernego napięcia. Przynosi ulgę po całym dniu pracy.

Masaż tybetański ogniem jest to leczenie ciepłem czyli inaczej ciepłolecznictwo. Metoda ta znana jest od 2tys.lat. Masaż ten pozytywnie wpływa na organizm, ciepło które jest wytwarzane przez ogień podczas masażu działa przeciwbólowo, zmniejsza napięcie mieśniowe, uspokaja i odpręża. Ogień czyści aurę. Masaż  zalecany jest również na cellulit, ponieważ przyspiesza przepływ krwi, na odchudzanie,stres, bezsenność, zastoje żylne i limfatyczne,reumatyzm, bóle głowy oraz choroby kostnostawowe.