menu spa

Podaruj prezent idealny

Manicure klasyczny
Manicure obejmuje pielęgnację dłoni i paznokci z wykorzystaniem narzędzi i usunięciem skórki około paznokciowej. Na zakończenie zabiegu paznokciom zostaje nadany kolor lakierem firmy OPI.

Manicure spa
Holistyczna pielęgnacja dłoni i paznokci. W zabiegu tym dbamy o paznokcie i o skórę dłoni. Podczas zabiegu na dłoniach zostaje wykonany peeling, który w łagodny sposób złuszcza skórę i zapewnia dłoniom wspaniałe doznania aromatyczne. Odpowiednio dobrane składniki odmładzają, regenerują skórę oraz nasycają ja zmysłowym i apetycznym zapachem. Następnie dłonie są pobudzane masażem i maską bogatą w składniki aktywne. Po zabiegu dłonie są wyraźnie odżywione, gładkie, miękkie i dopieszczone. Na zakończenie zabiegu paznokciom zostaje nadany kolor.

Manicure japoński
Zabieg ten polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową. Pasta zawiera witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzemionkę, oraz keratynę. Jest to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy zabieg nadaje paznokciom blask oraz zasila je w naturalne składniki odżywcze.

Manicure hybrydowy
Manicure obejmuje pielęgnację dłoni i paznokci z wykorzystaniem narzędzi i usunięciem skórki około paznokciowej. Hybryda firmy OPI nie odpryskuje, nie pozostawia smug i szybko wysycha. Nakłada się ją jak lakier do paznokci – utwardza się go z pomocą lampy UV, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14 dni. Nie ulega zmatowieniu, ani odpryskiwaniu nawet podczas wykonywania codziennych prac domowych.
 

Kąpiel parafinowa
Zabieg parafinowy jest niezwykle przyjemny, relaksujący i rozgrzewający. W trakcie zabiegu kosmetyczka wykonuje peeling dłoni, następnie nakłada krem, który dodatkowo nawilży i odżywi skórę. Na tak przygotowane dłonie nakłada okład z ciepłej parafiny. Dłonie po zabiegu są zrelaksowane , miękkie, nawilżone i gładkie.

Pedicure klasyczny
Pedicure rozpoczynamy zmiękczeniem naskórka w hydro-kąpieli z solami morskimi. Zabieg wykonujemy na profesjonalnym fotelu pedicure z hydromasażem. Najpierw paznokcie skracamy i nadajemy odpowiedni kształt. Następnie opracowujemy skórki wału okołopaznokciowego, a potem za pomocą profesjonalnej frezarki usuwamy zrogowaciały naskórek. Po opracowaniu spodu stopy wykonujemy niezwykle przyjemny peeling całych stóp. Na zakończenie zabiegu stopy są otulane kremem natłuszczająco- nawilżającym, a paznokciom nadajemy kolor.

Pedicure Spa
Pedicure Spa to połączenie pedicure klasycznego z zabiegami Spa na stopy. Pedicure rozpoczynamy zmiękczeniem naskórka w hydro-kąpieli z solami morskimi. Zabieg wykonujemy na profesjonalnym fotelu pedicure z hydromasażem. Najpierw paznokcie skracamy i nadajemy odpowiedni kształt. Następnie opracowujemy skórki wału okołopaznokciowego, a potem za pomocą profesjonalnej frezarki usuwamy zrogowaciały naskórek. Po opracowaniu spodu stopy wykonujemy niezwykle przyjemny peeling całych stóp.Następnie stopy są otulane odpowiednia maską dobraną do Twoich potrzeb. Zabieg jest dopełniony relaksacyjnym masażem z elementami refleksologii. Na zakończenie paznokciom nadajemy kolor.
Klasyczna formuła pedicure jest więc wzbogacona o holistyczne podejście do pielęgnacji stóp, przynoszące nie tylko miękki dotyk i nienaganny wygląd naszym stopom, ale również ulgę, dogłębny relaks i pełne dopieszczenie. Pracujemy przy tym na najwyższej jakości kosmetykach ekskluzywnej marki oraz z najwyższą dbałością o higienę i bezpieczeństwo.

Pedicure hybrydowy
Pedicure rozpoczynamy zmiękczeniem naskórka w hydro-kąpieli z solami morskim. Zabieg wykonujemy na profesjonalnym fotelu pedicure z hydromasażem i funkcją masażu kręgosłupa. Najpierw paznokcie skracamy i nadajemy odpowiedni kształt. Następnie opracowujemy skórki wału okołopaznokciowego, a potem za pomocą profesjonalnej frezarki usuwamy zrogowaciały naskórek. Na zakończenie zabiegu stopy są otulane kremem natłuszczająco- nawilżającym. Następnie paznokcie malujemy lakierem hybrydowym, który nie odpryskuje, nie pozostawia smug i szybko wysycha. Nakłada się go jak lakier do paznokci – utwardza się go z pomocą lampy UV, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14 dni. Nie ulega zmatowieniu, ani odpryskiwaniu.

Pedicure leczniczy
Profesjonalny zabieg dopasowany do indywidualnych potrzeb lub zmian chorobowych. Połączony z fachową opieką i doradztwem.

Usuwanie zmian
Obejmuje profesjonalne usunięcie odcisków, modzeli.

Zakładanie klamry
Zabieg bezbolesny, polegający na założeniu przez podologa metalowej klamry na wrastającą płytkę paznokciową. Po zabiegu klient od razu czuje ulgę i może „normalnie funkcjonować”.

Konsultacja
Jest to wizyta u podologa w celu diagnozy stóp, doradzenia, omówienia ewentualnych problemów klienta ze stopami.

Ścieńczanie płytki paznokciowej
Rekonstrukcja paznokcia po uderzeniu, zmianie chorobowej czy w wyniku zaniku. Zabieg wykonywany jest elastycznym specjalistycznym żelem.

Tamponada
Specjalny zabieg odciążający wał paznokciowy, przynoszący ulgę przy wrastających paznokciach.