menu spa

Podaruj prezent idealny

O ZABIEGU
Makijaż permanentny polega na delikatnym, ale znaczącym podkreśleniu naturalnych rysów i walorów urody. Pigmenty zostają wprowadzone do przestrzeni międzykomórkowej naskórka i utrzymują się średnio 1-1.5 roku czasu.  Dzięki zastosowaniu barwników najwyższej jakości oraz szerokiej gamie kolorów i odcieni możemy idealnie dostosować ich odcień do naturalnego koloru brwi.

WSKAZANIA
-masz dość robienia henny -masz dość poprawiania makijażu
-chcesz wyglądać atrakcyjnie każdego dnia i o każdej porze
-rano wyglądasz blado i mało wyraziście
-zależy ci na subtelnym makijażu na basenie lub urlopie
-uprawiasz sporty wodne
-rano brakuje ci czasu na wykonanie makijażu
-masz problemy ze wzrokiem
-masz przerzedzone brwi
-chcesz poprawić lub skorygować kształt brwi

PRZECIWWSKAZANIA
-infekcje skórne w obrębie czoła i twarzy
-ciąża
-infekcja dróg oddechowych
-nieuregulowana cukrzyca
-łuszczyca
-przyjmowanie leków sterydowych
-zaburzenia krzepliwości krwi
-aktywna opryszczka

PIELĘGNACJA PRZED ZABIEGIEM
Najlepiej nie regulować brwi przez ok. 1 miesiąc przed zabiegiem (daje to możliwość idealnego doboru kształtu do naturalnej linii włosków brwi). Należy poinformować linergistkę o wszelkich zabiegach, które były stosowane na twarz (wypełnienia, botox, kwas hialuronowy); przy planowaniu takich zabiegów należy pamiętać, że lepiej wykonywać je po makijażu trwałym. Należy zadbać o skórę w miejscu zabiegu (jeśli skóra jest zbyt sucha – należy ją nawilżyć; jeżeli jest zgrubiała i matowa – wykonać peeling i nałożyć maskę lub ampułkę, jeżeli jest zbyt tłusta – oczyścić. Tak przygotowana skóra lepiej chłonie pigment, pozwala nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym makijaż permanentny jest bardziej wyrazisty i utrzymuje się w takim stanie dłuższy czas.

PRZEBIEG ZABIEGU
Przed każdym zabiegiem odbywa się konsultacja z klientką w celu ustalenia preferencji doboru kształtu i koloru oraz metody pigmentacji brwi. Następnie wykonywany jest rysunek, który pozwoli przybliżyć końcowy efekt. Wymagana jest również pisemna zgoda klientki na zabieg. Zabieg wykonywany jest przez linergistkę, która przy pomocy bardzo cienkiej igły, wprowadza pigment do przestrzeni międzykomórkowej. Podczas wykonywania mikropigmentacji może pojawić się obrzęk i podrażnienie skóry, ale jest to normalne i objawy szybko ustępują. Zabieg makijażu permanentnego wywołuje delikatne odczucia bólowe. Każdy zabieg wykonywany jest ze znieczuleniem.

PO ZABIEGU
Przez 7 dni po pigmentacji nie wolno moczyć, nie wolno trzeć, ani dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra po pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem, przemywana wodą ani poddawana działaniu innych kosmetyków. Bardzo ważne jest stałe nawilżanie poprzez smarowanie pigmentowanej powierzchni bardzo cienką warstwą maści firmy Biotek, którą linergistka daje po zabiegu mikropigmentacji. Do 2 tygodni po zabiegu należy nie korzystać z sauny, solarium, basenu. Około 3-4 tygodnie po zabiegu należy przeprowadzić bezpłatną korektę makijażu, mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Korekta I jest oczywiście bezpłatna, pod warunkiem, że zostanie wykonana do 8 tygodni po zabiegu. Termin korekty rezerwujemy bezpośrednio po zabiegu. W innych przypadkach jest to korekta płatna – 400 zł.

PO ZAGOJENIU
1. Nie dopuszczać do wysuszenia, oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry.
2. Unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.
UWAGA!!! W przypadku nie przestrzegania zasad pielęgnacji mogą wystąpić odbarwienia! Przestrzegając instrukcji utrzymacie swój makijaż przez wiele lat w idealnej kondycji.

EFEKTY
Efekt końcowy wykonanego makijażu jest subtelny i naturalny. Wprowadzone pigmenty utrzymują się średnio 1-1.5 roku czasu. Trwałość makijażu permanentnego zależy od wielu czynników i u każdej z osób jest sprawą indywidualną. Makijaż permanentny Biotek to doskonała recepta na piękne brwi.

BEZPIECZEŃSTWO
Makijaż permanentny wykonujemy urządzeniem Biotek. Jest to jedyna firma, która opracowuje i tworzy wszystkie elementy niezbędne do osiągnięcia najwyższej jakości makijażu permanentnego we własnych laboratoriach w Mediolanie. Pigmenty zostały wykonane z nieorganicznych i organicznych pigmentów z dodatkiem dwutlenku tytanu i tlenku chromu. Wszystkie pigmenty wytwarzane są w ramach specjalnego procesu produkcji w Laboratoriach Biotek. Takie podejście sprawia, że możliwe jest uzyskanie niezwykle stabilnych cząsteczek. Dzięki wprowadzeniu rygorystycznych wymogów produkcji w Laboratoriach Biotek, bezpieczeństwo i nietoksyczność produktów to kluczowe i priorytetowe aspekty. Biotek to metoda najbardziej precyzyjna i bezpieczna.