menu spa

Podaruj prezent idealny

Laserowe fotoodmładzanie pozwala na skuteczne poprawienie struktury skóry. Poprzez pobudzenie produkcji kolagenu system Ellipse I²PL jest w stanie zmniejszyć zmarszczki mimiczne i rozmiar porów, jednocześnie poprawiając jakość i ogólny wygląd skóry. Zabieg fotoodmładzania/regeneracji skóry pozwala usunąć plamy starcze i teleangiektazje, a także rozlane rumienie i nierówną pigmentację. Poprawa struktury skóry, zmniejszenie rozmiarów porów i zmarszczek mimicznych widoczna jest już po jednym zabiegu. Idealny sposób na leczenie skóry zniszczonej przez słońce i upływ czasu.

Klinicznie sprawdzone zabiegi, które długotrwale usuwają zmiany pigmentacyjne w górnych warstwach skóry. Zabiegi z użyciem Ellipse polegają na wysyłaniu rozbłysków światła w kierunku powierzchni skóry. Światło jest absorbowane przez jedną z naturalnych substancji chemicznych znajdujących się w ludzkim ciele- melaninę, która jest skoncentrowana w obszarach zmian pigmentacyjnych. Melanina zamienia energię świetlną w ciepło, które niszczy zmianę barwnikową. Widoczne światło, generowane przez system Ellipse MultiFlex, jest bardzo dokładnie kontrolowane, tak aby długość pulsu i ilość energii były idealnie dostosowane do zniszczenia celu bez uszkadzania sąsiadujących z nim tkanek. Zabieg trwa kilka minut. W porównaniu z zabiegami przeprowadzanymi z użyciem tradycyjnych urządzeń IPL, jest on dużo mniej bolesny. Zabieg posiada również najwyższy profil bezpieczeństwa. Po zabiegu zmiany barwnikowe ciemnieją, następnie w czasie około 1 tygodnia bledną lub zupełnie znikają. U niektórych pacjentów należy przeprowadzić 2-4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych w celu uzyskania optymalnego rezultatu.

Najnowsza technologia I²PL oraz Nd:YAG sprawia, że Ellipse MultiFlex stanowi nowy standard leczenia zmian naczyniowych. Pozwala na usunięcie praktycznie każdego rodzaju zmian: od nadmiernych rumieńców na twarzy, teleangiektazji na nogach i twarzy, przez naczyniaki krwionośne, jeziora żylne i naczyniaki płaskie typu port wine stain, po czerwone blizny, rozstępy, żyły na nogach o średnicy do 3 mm i wiele innych problemów. Zabiegi z użyciem Ellipse polegają na wysyłaniu doskonale kontrolowanych rozbłysków światła w kierunku powierzchni skóry. Światło jest absorbowane przez jedną z naturalnych substancji chemicznych ludzkiego ciała- hemoglobinę, która znajduje się w czerwonych krwinkach. Hemoglobina zamienia energię świetlną w ciepło, które jest następnie przesyłane do ścianki naczynia krwionośnego. Zostaje ono w ten sposób na stałe zniszczone i usunięte przez mechanizm obronny ciała ludzkiego. Ze względu na fakt, że platforma Ellipse MultiFlex Nd:YAG wyposażona jest w skoncentrowany system chłodzenia powietrzem SoftCool T, dyskmofort odczuwany przez pacjentów jest zdecydowanie mniejszy. Bezpieczne i skuteczne- rozwiązanie naczyniowe z wyboru.

Trądzik pojawia się, gdy jeden z naturalnych tłuszczów skóry – sebum – nie może zostać wydalony ze skóry, gdyż torebki włosowe są blokowane. Skutkiem takiej sytuacji mogą być zaskórniki lub wypryski. Taki stan może także prowadzić do rozwoju bakterii pod powierzchnią skóry. Może pojawić się stan zapalny, a pęknięcie zaognionej powierzchni może prowadzić do bliznowacenia. Zabieg z użyciem systemu Ellipse polega na ograniczeniu dopływu krwi do gruczołu łojowego, co spowalnia produkcje naturalnego tłuszczu – sebum. Ellipse pomaga w oczyszczeniu trądzikowej cery bez używania antybiotyków.

I²PL Ellipse cechuje nieporównanie wyższa skuteczność i zarazem dużo większe bezpieczeństwo w porównaniu do innych czołowych systemów laserowych oferowanych na rynku. Zabiegi są również dużo mniej bolesne. Szybkość i komfort nie mają sobie równych. Usuwanie owłosienia z Ellipse charakteryzuje się jednym z najlepszych na rynku wskaźników usunięcia owłosienia , które zostało udokumentowane w szeregu artykułów naukowych. Specjalny aplikatur HR-L+ to największy i najszybszy aplikator do usuwania owłosienia na rynku. Liczne badania kliniczne pokazują, że już po 4-6 zabiegach możliwe jest zredukowanie owłosienia o ponad 85%. Udokumentowano również, że usuwanie owłosienia z Ellipse zapewnia najdłużej utrzymujące się rezultaty (nawet po dziesięciu latach). Usuwanie owłosienia – lepsze i szybsze niż kiedykolwiek. Wyjątkowe działanie bez względu na typ skóry-wyjątkowa technologia.