menu spa

Podaruj prezent idealny

Wykonywana jest w naszym gabinecie przy użyciu innowacyjnego urządzenia ABRAHYDRI-TRANSR. Jest to urządzenie Multi-funkcyjne, które bazuje na Bio-Mega-Dermabrazji. Dodatkowe funkcje to ultradźwięki w polu magnetycznym, oraz pulsacyjna terapia próżniowa. Bio-Mega-Dermabrazja polega na usuwaniu łuszczących się, zrogowaciałych komórek skóry oraz rozluźnianiu połączeń międzykomórkowych. Dzięki wysokiej mocy systemu rotacji powietrza do głębszych warstw skóry doprowadzany jest płyn, który rozpuszcza obracające się tabletki ABRAHYDRI-TABSR, zawierające cząstki żelaza, silikaty i cząsteczki substancji twardych. Metoda ta tzw. wilgotnej abrazji jest rewolucyjną metodą dermabrazji dzięki silniejszej, równomiernej i nieinwazyjnej (bezkrwawej) abrazji naskórka. Dodatkowo dochodzi także do aktywacji reakcji enzymatycznej i stymulacji syntezy elastyny i regeneracji kolagenu. Dzięki ujemnie sprężonym powietrzu odbywa się ciągła eliminacja materiału wraz z elementami złuszczonego naskórka. Elektroniczny system sterowania zapewnia najwyższą precyzję i pozwala bezproblemowo regulować głębokość zabiegu w zależności od stanu i kondycji skóry. Wysoka moc i efektywność urządzenia zapewnia uzyskanie spektakularnych efektów terapeutycznych przy zachowaniu przyjemności zabiegu i prawie 100% tolerancji skóry. Zabieg doskonale złuszcza naskórek, rozpuszcza martwe i zniszczone komórki skóry oraz ją nawilża . Zapewnia efekt bio-liftingu poprzez naturalną stymulację procesów biochemicznych i fizjologicznych skóry.
Zabiegowi temu możemy poddawać całe ciało: twarz, szyję, ręce, uda, klatkę piersiową, brzuch, pośladki.

WSKAZANIA
-oznaki starzenia skóry: zmarszczki, „kurze łapki” wokół oczu
-skóra zmęczona, wysuszona, słabo napięta
-przebarwienia
-trądzik
-blizny
-nierówności skóry
-zmiany łuszczycowe
-neurodermia
-na szyję, dekolt, piersi, plecy oraz resztę ciała

PRZECIWWSKAZANIA
-opryszczka
-stany zapalne
-alergie
-czerniak skóry

EFEKTY
Efektem zabiegu mikrodermabrazji jest wygładzenie, rozjaśnienie i poprawienie nawilżenia skóry oraz jej sprężystości. Zmarszczki ulegają spłyceniu. Cera nabiera równego kolorytu. Jest wyraźnie świeższa i młodsza.

BEZPIECZEŃSTWO
Mikrodermabrazja przy użyciu urządzenia ABRAHYDRI-TRANSR jest przeznaczona do kompleksowej pielęgnacji skóry każdego typu i w każdym wieku. Jest skuteczna także w przypadkach, w których inne metody zawodzą lub są dla niej szkodliwe. Może być bezpiecznie przeprowadzana także w przypadku skóry wrażliwej, cienkiej, atroficznej, skóry bardzo zniszczonej i starej a także w przypadku trądziku różowatego.

ZABIEG
DERMOPEN to nowy standard wśród zaawansowanych zabiegów mezoterapi mikroigłowej. To urządzenie do mikronakłuć skóry o regulowanej głębokości od 0,25 mm do 2,5 mm, które dostarcza do tkanek kwas hialuronowy oraz płynne składniki aktywne i koktajle witaminowe. Głębokość mikronakłuć dostosowywana jest w zależności od problemu skory i jej struktury. Unikalna budowa sprężynowych igieł, wykorzystujących zautomatyzowany ruch, wzmacnia rezultaty, oferując jednocześnie bardziej kontrolowane i bezpieczniejsze metody leczenia. Poprzez zautomatyzowany ruch nakłuć minimalizuje ból i dyskomfort pacjenta, wpływa na lepsze wchłanianie preparatów takich jak: kwas hialuronowy, kolagen, witaminy i peptydy. W efekcie skóra odzyskuje świeży, odżywiony i młodzieńczy wygląd. Skóra reaguje na mikronakłócia jak na mikrouszkodzenia. Podczas procesu gojenia dochodzi do licznych etapów regeneracyjnych i stymulujących procesy naprawcze, w tym do wzrostu częstotliwości podziałów fibroblastów, które zwiększają produkcję włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.
Zabiegi DERMAPENEM, mogą być wykonywane niezależnie od pory roku, nadają się dla wszystkich typów skóry i mogą być wykonywane na wszystkich jej obszarach – twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, nawet na skórze wokół oczu.

WSKAZANIA
-oznaki starzenia skóry: zmarszczki, „kurze łapki” wokół oczu -lifting, zmarszczki mimiczne i statyczne
-skóra zmęczona, wysuszona, słabo napięta
-dla każdego rodzaju skóry wymagającej regeneracji
-odżywienie skóry, przywrócenie właściwego nawilżenia
-trądzik, blizny potrądzikowe
-nierówności skóry
-rozszerzone pory
-redukcja „worków” pod oczami
-przebarwienia skóry
-cellulit
-rozstępy
-słaba i wiotka tkanka łączna
-zwiotczała skóra brzucha
-na szyję, dekolt, piersi, plecy, oraz resztę ciała

PRZECIWWSKAZANIA
-aktywna opryszczka
-stany zapalne
-alergie
-czerniak skóry

EFEKTY
-błyskawiczny lifting
-rewitalizacja skóry
-redukcja zmarszczek i bruzd
-przywrócenie jędrności
-redukcja cellulitu

Dochodzi do intensywnej regeneracji skóry. Poprawia się jej jędrność, elastyczność i napięcie. Skóra jest lepiej nawilżona i odżywiona. Dochodzi do spłycenia blizn i wygładzenia zmarszczek. Skóra jest rozjaśniona i odmłodzona. Korzyści wynikające ze stosowania urządzenia DERMOPEN można zmaksymalizować łącząc terapię mikronakłuć z zabiegami: laserem , fali radiowych , fotoodmładzania, mikrodermabrazji, kawitacji Dla uzyskania poprawy wyglądu i rewitalizacji skóry w większym zakresie, zaleca się wykonywanie serii zabiegów w okresie 2 – 6 miesięcy, przez pierwsze 2 miesiące w odstępach 2 tygodniowych, a następnie co 3 tygodnie lub raz w miesiącu.

BEZPIECZEŃSTWO
Urządzenie DERMOPEN wyposażone jest w JEDNORAZOWE, STERYLNE głowice z igiełkami. Natomiast preparaty, które są aplikowane posiadają odpowiednie certyfikaty.

Masaż twarzy, Masaż modelujący sylwetkę oraz Drenaż limfatyczny

ZABIEG
Najskuteczniejsza metoda walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry i tkanki podskórnej. Zabieg ten jest najnowszej generacji endermologią i polega na 4- fazowym masażu próżniowym. Programy dają możliwość prowadzenia zabiegów na twarzy, szyi i dekolcie, nadzwyczaj wrażliwych obszarach wokół oczu i ust, jak również na obszarach ciała takich jak uda, brzuch pośladki. Czterofazowy system ENDOLIFT pozwala na naturalne pobudzenie produkcji elastyny i kolagenu oraz ponowne dotlenienie tkanek. Sprawia, że skóra będzie wyglądała młodziej i zdrowiej. Drenaż limfatyczny przy użyciu urządzenia Eximia ma na celu usprawnienie przepływu limfy i udrożnieniu węzłów chłonnych. Pozwala na usuniecie obrzęków, toksyn, zwalcza cellulit, redukuje obwody ciała. Poprawia funkcjonowanie organizmu i ogólne samopoczucie. Daje uczucie lekkości i dodaje energii.

WSKAZANIA
-wiotkość skóry
-nadmiar tkanki tłuszczowej
-cellulit
-zastój limfy i obrzęki
-na szyję, dekolt, piersi, plecy, oraz resztę ciała

PRZECIWWSKAZANIA
-niewydolność krążenia
-niewydolność nerek

EFEKTY
-poprawa jędrności i kondycji skóry
-redukcja cellulitu i obwodów ciała
-usunięcie obrzęków
-poprawa samopoczucia

BEZPIECZEŃSTWO
Zabiegi wykonywane są włoskim urządzeniem EXIMIA, które ma unijne certyfikat. Zabiegi wykonywane SA scisle wedlug wskazań i protokołów producenta.

Drenaż limfatyczny przy użyciu urządzenia Eximia ma na celu usprawnienie przepływu limfy i udrożnieniu węzłów chłonnych. Pozwala na usunięcie obrzęków, toksyn, zwalcza cellulit, wyszczupla. Poprawia funkcjonowanie organizmu i ogólne samopoczucie. Daje uczucie lekkości i dodaje energii. Drenaż limfatyczny można łączyć z innymi zabiegami np. kosmetycznymi czy mechanicznymi w zależności od potrzeby.

To bezbolesny i wysoce skuteczny zabieg terapii światłem, który polecamy wszystkim naszym pacjentom!

Co daje naświetlanie lampą LED ?
-leczy trądzik
-działa przeciwstarzeniowo
-wzmacnia porost włosów
-zmniejsza widoczność blizn i rozstępów
-działa przeciwbólowo
-leczy łuszczycę i bielactwo
-wspomaga gojenie ran
-zapobiega tzw. jesiennej depresji
-odmładza skórę
-polecana po zabiegach inwazyjnych (mezoterapia igłowa, nici, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe, makijaż permanentny)

WSKAZANIA
-wypadanie włosów
-zmęczona skóra
-blizny i rozstępy
-bóle mięśniowe, stawowe, kostne
-łuszczyca
-bielactwo
-trudno gojące się rany
-jesienna depresja
-polecana po zabiegach inwazyjnych (mezoterapia igłowa,nici, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe, makijaż permanentny)

PRZECIWWSKAZANIA
-ciąża
-klaustrofobia

EFEKTY
-zahamowanie procesu wypadania włosów
-poprawa kondycji skóry
-zmniejszenie dolegliwości bólowych
-szybsza regeneracja skóry

BEZPIECZEŃSTWO
Zabiegi wykonywane są za pomocą lampy Dermalux Led która posiada unijne certyfikaty.

To relatywnie stara technologia (pierwsze aplikacje dokonane były jeszcze w latach trzydziestych XXw. we Francji), która w ostatnich kilku latach przeżywa uzasadniony renesans. Polega na podawaniu podskórnie lub śródskórnie małych ilości dwutlenku węgla przez cienką igłę w celach terapeutycznych. Podanie gazu powoduje wazodylatację, czyli rozszerzenie małych naczyń krwionośnych, co prowadzi do zwiększonego natlenienia na poziomie mikrokrążenia, stymulując nowotworzenie naczyń i zapewniając długoterminową poprawę ukrwienia w tkankach. Mechaniczne rozbijanie tkanek przez wprowadzany gaz prowadzi do lipolizy i redukcji włóknienia. Mikrourazy spowodowane przez nakłuwanie igłą i wprowadzanie gazu indukują pobudzenie i proliferację fibroblastów produkujących kolagen oraz elastynę.
Karboksyterapia jest jedną z najbardziej obiecujących metod rewitalizacji skóry.

WSKAZANIA
-cellulit
-lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej
-rozstępy
-blizny, w tym trądzikowe
-rewitalizacja skóry (odmłodzenie)
-zmarszczki, wiotkość skóry twarzy, szyi
-fałdy nosowo-wargowe
-redukcja podwójnego podbródka
-zwiotczenia skóry i tkanki podskórnej po porodzie i odchudzaniu
-cienie
-„worki” i opuchnięcia wokół oczu
-opadające powieki
-regeneracja dłoni
-zwiotczenie piersi
-problemy skóry głowy
-zahamowanie i odwrócenie procesu wypadania włosów

PRZECIWWSKAZANIA
-ciąża
-niewydolność płuc
-niewydolność nerek
-choroby serca

EFEKTY
Badania kliniczne wykazały, że karboksyterapia poprawia napięcie i elastyczność skóry, reguluje mikrokrążenia, wpływa na ilość i jakość kolagenu, powoduje redukcję drobnych  zmarszczek i depozytów tłuszczowych oraz zmniejsza wiotkość tkanek.

BEZPIECZEŃSTWO
Sprzęt jest wysokiej jakości, a zabieg jest całkowicie bezpieczny.