Spa

Spa

 Sekret życia tkwi w poszukiwaniu piękna.
– Oscar Wilde

 

 

Nasze spa wskrzesza czar secesji i jej wyrafinowany styl z końca XIX wieku. Wyciszonej tonacji towarzyszą nowoczesne akcenty oraz innowacyjne, zaawansowane technologie XXI wieku. Naszym celem jest zapewnienie Gościom nie tylko komfortu psychofizycznego, ale również doznań estetycznych – inspiracji płynących z ponadczasowego piękna.

 

Gwarantujemy najwyższą, jakość usług: efekty, których oczekujesz i atmosferę, która przewyższy Twoje oczekiwania. Dzięki stylowej aranżacji, przy odprężającej muzyce, wśród blasku świec i zapachu lawendy, aromatu olejków pomarańczy i drzewa sandałowego, pod opieką naszych terapeutów osiągniesz równowagę i wewnętrzny spokój, a przede wszystkim – odkryjesz swoje niepowtarzalne piękno.

 

Pragniemy, by każdy z naszych gości – niezależnie od tego, czy spędzi u nas kwadrans, godzinę, weekend czy cały tydzień – poczuł się lepiej i zauważył wyraźne efekty naszych zabiegów.

 

Piękno i harmonia to coś więcej niż uroda i zdrowie, piękno jest elementem życia, którego doświadczanie daje poczucie szczęścia i spełnienia. Piękno jest tajemnicą, którą pomożemy Ci odkryć.

 

Zapraszamy! Uczestniczenie w Twojej odnowie będzie dla nas przyjemnością.

 

Oferta spa to:

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetyczne

Pielęgnacja ciała i masaże

Zajęcia fitness (10 zł/os. za godz.) według grafiku

Profesjonalnie wyposażona siłownia (dla gości hotelowych bezpłatnie)

Strefa saun: sauna fińska, łaźnia parowa, prysznic wrażeń, strefa lodu:  30 zł/os za godz.

 

A już wkrótce:

Otwarcie strefy wellness z basenem (krytym) i jacuzzi!

Poznaj bogatą ofertę naszego spa