O nas

KOMFORT STYL I HISTORIA

Witamy w jednym z najpiękniejszych dolnośląskich pałaców. Ugościmy Państwa komfortem, dobrym stylem i wnętrzami pełnymi historycznego klimatu.

Hotel Pałac Bielawa to zabytkowa rezydencja położona w pięknym i zacisznym miejscu 60 km od Wrocławia. Dogodna lokalizacja u stóp malowniczych Gór Sowich pozwala na swobodny dostęp do najciekawszych atrakcji Dolnego Śląska i Północnych Czech. Nasz personel dołoży wszelkich starań, by pobyt gości w Pałacu był nie tylko komfortowy, ale również interesujący.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem na facebook’u. Znajdą tam Państwo wszystkie najświeższe informacje.

29 KOMFORTOWO WYPOSAŻONYCH POKOI

oraz 80 miejsc noclegowych

KROK PO KROKU

Dowiedz się ciekawych informacji o naszym pałacu

  • 01 KOMFORT

    Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oddajemy do Państwa dyspozycji saunę parową, jacuzzi oraz elegancki pokój bilardowy z profesjonalnym sprzętem. Działające w Pałacu Bielawa Spa Bella Medi zapewni oferuje szeroki zakres usług spa dla zdrowia, urody i dobrego samopoczucia.

  • 02 STYL

    Podejmując prace renowacyjne w Pałacu przykładaliśmy szczególną wagę do historycznej wierności, dzięki czemu obiekt został w 2004 roku wpisany na listę zabytków. Odnowiono XIX-wieczne piece kaflowe, drewniane drzwi i kasetony. Pokoje wyposażono w stylowe kredensy, łóżka, karnisze i zasłony.

  • 03 HISTORIA

    Gdy rodzina Dierigów na początku XIX wieku rozpoczynała budowę swojej rezydencji w Bielawie, zależało jej, by rozmach, z jakim projektowano Pałac, świadczył nie tylko o wielkim majątku właścicieli, ale również o wartościach, którymi przez wieki się kierowali.